Slide Oficialny partner
QUICK MILL
Dowiedz się więcej
Slide Oficialny partner
ELEKTRA
Dowiedz się więcej
Slide Oficialny dystybutor
akcesoriów do kawy
Dowiedz się więcej
Slide Oficialny partner
PROFITEC
Dowiedz się więcej
Slide Oficialny partner
FIORENZATO
Dowiedz się więcej

Sklep z ekspresami i młynkami do kawy

Jesteśmy firmą, która zajmuje się sprzedażą profesjonalnych oraz pół-profesjonalnych ekspresów do kawy, a także młynków oraz akcesoriów do kawy. Swoją przygodę z biznesem rozpoczynaliśmy w roku 2013 od sprzedaży detalicznej kawy, słodyczy oraz herbaty, jednak na przestrzeni lat udało nam się poszerzyć naszą ofertę o wspomniane urządzenia i akcesoria, a w roku 2020 zdecydowaliśmy się na otwarcie sklepu internetowego. Obecnie współpracujemy z producentami ekspresów oraz młynków Quick Mill oraz Elektra, a także jesteśmy dystrybutorami akcesoriów firmy Motta oraz IMS. Nasza oferta będzie stale poszerzana o nowe produkty firm z którymi podejmiemy współpracę biznesową. Naszym celem jest stać się najlepszym sprzedawcą detalicznym urządzeń profesjonalnych oraz pół-profesjonalnych do przygotowywania kawy, a także akcesoriów i kaw ziarnistych. Priorytetem jest dla nas zadowolenie naszych klientów, dołożymy wszelkich starań, abyście za każdym razem, gdy odwiedzacie Państwo nasz sklep, czuli się wyjątkowo. Gwarantujemy, że dostarczane przez nas produkty są produktami najwyższej jakości, a zadowolenie z nich to nie odłączny element ich użytkowania.

Ekspresy do kawy Quick Mill

Firma Quick Mill powstała w 1945 roku w północnym Mediolanie, od początku działalności kierowała się naciskiem na jakość wykonania swoich produktów, a także dbała o to, aby jej oferta była różnorodna i docierała do szerokiego spektrum klientów i tak jest do dziś. W ofercie firmy Quick Mill znajdziecie Państwo proste urządzenia na użytek domowy, jak i ekspresy gastronomiczne, które spełnią Państwa oczekiwania w otwieranej restauracji lub kawiarni, jednak przeważająca część oferty to ekspresy pół-profesjonalne na użytek domowy, dzięki czemu w zaciszu swojego domu, możecie się Państwo delektować pyszną kawą. Firma Elektra z nie wielkiego miasta Treviso w okolicach Wenecji powstała w roku 1947, od początku cechą charakterystyczną produktów tej firmy był ich awangardowy design. Firma produkuje dziś ekspresy dźwigniowe na użytek domowy, posiada także w swojej ofercie ekspresy kolbowe oraz ekspresy profesjonalne na użytek w restauracji lub kawiarni. Od samego początku firma ta dbała o każdy detal na etapie produkcji swoich urządzeń, co sprawia, że nie da się przejść obojętnie obok urządzeń tej firmy.

Akcesoria baristyczne

Motta Metallurgica od lat produkuje akcesoria nie zbędne do przygotowywania kawy, dla tego było dla nas oczywistym, aby mieć w swojej ofercie produkty tej firmy. Różnorodność oferowanych produktów, a także ich przydatność nie podlega wątpliwości. Cieszymy, się, że możemy Państwu oferować te produkty i jesteśmy przekonani, że spełnią Państwa oczekiwania. Firma IMS to jeden z największych producentów akcesoriów niezbędnych do przygotowywania kawy, współpracuje on z niemal wszystkimi znanymi producentami ekspresów na świecie, a my mamy zaszczyt oferować produkty tej firmy w naszym sklepie. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo takie akcesoria jak: dzbanki do mleka, tampery, odbijaki, kawiarki oraz wiele innych. Jesteśmy przekonani, że zaspokoją one Państwa potrzeby i okażą się niezbędne do przygotowania jeszcze smaczniejszej kawy. Mamy nadzieję, że nasza oferta zainteresuje Państwa i zechcą Państwo być naszymi klientami, co będzie dla nas nie lada zaszczytem. Kawa to nasza pasja.

1
    1
    Twój koszyk